O nás

O nás

Sieť kvalitných priestorov
pre obchod a služby

Naša filozofia stojí ako na spokojnosti koncového zákazníka tak na spokojnosti nájomcu či Investora Veríme, že spokojnosť našich partnerov je priamo úmerná tej našej.

Sme developerská spoločnosť s vyše 15-ročnými skúsenosťami v oblasti komerčných nehnuteľností. Naše portfólio tvorí viacero typov prenajímateľných objektov vďaka čomu dokážeme efektívne manažovať a zhodnocovať naše investície a investície našich investorov. Naše projekty sa nachádzajú najmä na Slovensku avšak v rámci expanzie sa venujeme aj ďalším krajinám v rámci EÚ.

Filozofia spoločnosti

Nájomcovia

Dôkladný výber adekvátnych nájomcov v danej lokalite podľa mikro- a makroanalýzy potrieb a ponuky.

Životné prostredie

K celkovej spokojnosti koncového užívateľa prispieva aj vedomosť, že sa k životnému prostrediu správa čo najšetrnejšie. Výstavbu a manažment našich projektov vedieme s prihliadaním na ekológiu.

Dizajn pohodlia

Snažíme sa o čo najväčšie pohodlie našich koncových užívateľov. Oslovujeme špičkových architektov, ktorí v našich projektoch siahajú po netypických materiáloch a technologických riešeniach.

Komunity

Jedným z našich zámerov je aj zapadnutie do miestnych komunít. V našich retailových parkoch nájdu svoje miesto okrem reťazcov aj lokálne značky, ktoré vedia využiť zvýšený footfall s atraktivitou nového projektu.

Flexibilita

Naše podnikanie nie je postavené na jednom type nehnuteľnosti, sledujeme trh a rozvíjame sa s ním, tým pádom vieme vždy zareagovať na dobrú príležitosť.

Zhodnocovanie investícii

Investovať s nami znamená investovať do kvalitných nehnuteľností. Investovanie našich prostriedkov spolu s prostriedkami našich klientov znamená, že naše záujmy sú plne v súlade so záujmami nášho klienta.

Služby

Náš tým ľudí zastrešuje všetky procesy spojené s realizáciou projektov čo nám dáva väčšie možnosti a zároveň plnú kontrolu nad investíciami:

Akvizicie

Vyhľadávame, dôkladne analyzujeme a následne úspešne realizujeme kvalitné projekty.

Leasing

Máme rokmi vybudovanú expertízu na poli leasingu. Od začiatku každého projektu úzko spolupracujeme s budúcimi nájomcami, pre maximalizáciu jeho úspechu.

Development

Zabezpečujeme celý developerský proces od povolení až po kolaudáciu a otvorenie.

Asset Management

Správu objektov v súlade s našou fylozofiou realizujeme prostredíctvom interného tímu ľudí.

Divestment

Zastrešujeme všetky procesy spojené s predajom našich projektov.

Investície

Ponúkame dlhodobo stabilné a udržateľné zhodnotenie investície, ktoré je podložené viditeľnými a hmatateľnými projektami v reálnej ekonomike.

Top projekty

Tím

Miroslav Tavel OPCRE

Managing partner

Miroslav Tavel

Peter Šebo

Partner & Head of acquisition

Peter Šebo

Michal Jablonicky OPCRE

Project manager

Michal Jablonický

Adam Fingerland OPCRE

Project Manager

Adam Fingerland

Matej Psotný OPCRE

Financial Manager

Matej Psotný

Veronika Pažitná OPRCRE

Portfolio Leasing Manager

Veronika Pazitna

Ján Kmeť OPCRE

PROPERTY MANAGER

Ján Kmeť

Mária Kiovská OPCRE

Fitout Coordinator

Mária Kiovská