O nás

O nás

Sieť kvalitných priestorov
pre obchod a služby

Naša filozofia stojí ako na spokojnosti koncového zákazníka tak na spokojnosti nájomcu či Investora Veríme, že spokojnosť našich partnerov je priamo úmerná tej našej.

Sme developerská spoločnosť s vyše 15-ročnými skúsenosťami v oblasti komerčných nehnuteľností. Naše portfólio tvorí viacero typov prenajímateľných objektov vďaka čomu dokážeme efektívne manažovať a zhodnocovať naše investície a investície našich investorov. Naše projekty sa nachádzajú najmä na Slovensku avšak v rámci expanzie sa venujeme aj ďalším krajinám v rámci EÚ.

Filozofia spoločnosti

Nájomcovia

Dôkladný výber adekvátnych nájomcov v danej lokalite podľa mikro- a makroanalýzy potrieb a ponuky.

Životné prostredie

K celkovej spokojnosti koncového užívateľa prispieva aj vedomosť, že sa k životnému prostrediu správa čo najšetrnejšie. Výstavbu a manažment našich projektov vedieme s prihliadaním na ekológiu.

Dizajn pohodlia

Snažíme sa o čo najväčšie pohodlie našich koncových užívateľov. Oslovujeme špičkových architektov, ktorí v našich projektoch siahajú po netypických materiáloch a technologických riešeniach.

Komunity

Jedným z našich zámerov je aj zapadnutie do miestnych komunít. V našich retailových parkoch nájdu svoje miesto okrem reťazcov aj lokálne značky, ktoré vedia využiť zvýšený footfall s atraktivitou nového projektu.

Flexibilita

Naše podnikanie nie je postavené na jednom type nehnuteľnosti, sledujeme trh a rozvíjame sa s ním, tým pádom vieme vždy zareagovať na dobrú príležitosť.

Zhodnocovanie investícii

Investovať s nami znamená investovať do kvalitných nehnuteľností. Investovanie našich prostriedkov spolu s prostriedkami našich klientov znamená, že naše záujmy sú plne v súlade so záujmami nášho klienta.

Služby

Náš tým ľudí zastrešuje všetky procesy spojené s realizáciou projektov čo nám dáva väčšie možnosti a zároveň plnú kontrolu nad investíciami:

Akvizicie

Vyhľadávame, dôkladne analyzujeme a následne úspešne realizujeme kvalitné projekty.

Leasing

Máme rokmi vybudovanú expertízu na poli leasingu. Od začiatku každého projektu úzko spolupracujeme s budúcimi nájomcami, pre maximalizáciu jeho úspechu.

Development

Zabezpečujeme celý developerský proces od povolení až po kolaudáciu a otvorenie.

Asset Management

Správu objektov v súlade s našou fylozofiou realizujeme prostredíctvom interného tímu ľudí.

Divestment

Zastrešujeme všetky procesy spojené s predajom našich projektov.

Investície

Ponúkame dlhodobo stabilné a udržateľné zhodnotenie investície, ktoré je podložené viditeľnými a hmatateľnými projektami v reálnej ekonomike.

Top projekty

Tím

Adam Fingerland

Project Manager

fingerland@opcre.sk

Mgr. Veronika Pazitna, B.S.B.A.

Portfolio Leasing Manager

pazitna@opcre.sk

Matej Psotný

Financial Manager

psotny@opcre.sk

Miroslav Tavel

Partner & CEO

tavel@opcre.sk

Peter Šebo

Partner

sebo@opcre.sk

Ján Kmeť

Engineering and technical administrator

kmet@opcre.sk

Maroš Kocian

Construction and technical supervision

kocian@opcre.sk